| Daneiulian a întrebat:

Man daca es-ti gm da add:iulian_boss_danne
vreau si eu niste itm:
cercei abanos+9, colier abanos+9, coif de stafie+9, otel warr+9, sirus+7, papuci de abanos+9, bratara de abanos+9,
te rog da add la id

3 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Parerea mea e ca esti 50% dus cu capul. 1. Nu ai precizat serverul, 2. eu ti-as da totul si inca 50 la fel + un pachet de ban permanent pe IP!

| Daneiulian explică (pentru Tavy100):

Esti prost ma

| Tavy100 a răspuns (pentru Daneiulian):

Eu? laughing Nu eu sunt ala care cerseste itm de la GM, tu crezi ca GM are chef de TPU? Chiar daca ar avea chef de TPU nu ar da itm, sau ar da la ''pachet'' vor include si ban permanent pe IP, cisteste ma regulamentul la metin, daca eu is prost tu esti vai de tine + ca nu ai zis serverul de mt2