| dominyksk a întrebat:

Merge call of duty 2 online, si daca da cum se face in afara de cumparat,

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aia gamingu devine praf,de la prosty ca tine care vor sa se distreze fara sa plateasca MUNCA ALTORA,stiu ca nu e drept sa platesti asa mult pe un joc la care ei au muncit doar o data,dar eu zic sa-l cumperi,eu l-am cumparat pe steam,nu am jucat niciodata cracked,

totusi
descarca jocul
instaleaza-l fai setarile video/audio pune shortcut la multiplayer [pe desktop
downloadeaza garena plus, fa-ti cont log in
dupa aia du-te la butonu LAN de sub avataru tau, apsa pe el (e cu rosu), dupa aia apsa pe butonu GAME de sus selecteaza cod 2, du-te pe EUROPE ROOM 1 si dai enter, dupa aia ai un buton mic in dreapta langa start game, NU APESI START GAME, apesi butonu mic in forma de tinta de luneta si se va deschide aia sa cauti in pc tau un fisier, mergi la desktop si cauti shortcut la cod 2 multiplayer si dai ok pe el si dai OK pe fereastra dupa aia dai APPLY si close, si dais tart game

dai find server si sus acolo ai /internet/favourites/friends/lan
dai pe LAN si asa gasestis ervrele garena sunt f multi romani si de asta intru si eu uneori ca pe jocu original nu's servere romanesti

| dominyksk explică:

Call of duty black ops 2 am vrut sa scriu

| anonim_4396 a răspuns (pentru dominyksk):

Omg,nu merge multiplayer decat cumparat

| RobertoRobby a răspuns:

Downloadezi GameRanger de pe google.
iti instalezi call of duty 2 de pe tracker, dupa intri in gameranger iti faci un cont, dai la my games si iti apar cateva servere ca la cs daca ai jucat... si intrii pe unul, si o sa-ti apara o casuta, si in dreapta jos a iei scrie JOIN si apesi acolowinking, dar vezi ca sunt multi din alte tari.

| TonYGanGsTeR a răspuns:

Hey, salut. desigur ca merge, si merge si in afara de cumparat... cu crack, dar nu oricare crack. anumite crackuri care sa comunice cu serverele jocului, ca sa mearga contul.happy