| NeluCurcanuuuu a întrebat:

Merge configuratia asta la 1500 lei? http://www.pcgarage.ro/......t/1440898/

Răspuns Câştigător
| Exezic007 a răspuns:

Aceasta configuratie este foarte buna pentru gaming, dar daca i-ai mia pune inca 4 gb rami ar fi perfecta. FX 6300 merge se potriveste cu placa de baza si cu placa video, iar daca i-ai mai aduga inca 4 gb rami ai avea aceeasi configuratie ca a mea, crede-ma toate jocurile iti merg detalii high-ultra high (gta v, cs:go, fallout 4, etc)

| NeluCurcanuuuu explică (pentru Exezic007):

Si sursa ma tine?

| Exezic007 a răspuns (pentru NeluCurcanuuuu):

Nu prea ma pricep eu la surse, dar pe mine ma tine deci... da te tine si pe tine