| XatomisX a întrebat:

Merge decodata aceasta consola? http://www.altex.ro/consola-microsoft-xbox360-new-slim-s ystem-250-gb-hdd e buna asta sa o achizitionez? e ultimul model nu? va rog ajutati-ma ca nu ma pricep

Răspuns Câştigător
| gibsonforeverandnever a răspuns:

Salut.daca e ultimul model(adica data de fabricatie dupa anul 2010)nu merge modata decat rgh(adica nu mai joci jocurile de pe dvd, ci de pe hdd.intern sau extern)si daca e fabricata sub 2010 o poti moda pe dvd. uitate in pe spatele consonlei unde bagi cablurile..si vezi mfr date

| XatomisX explică (pentru gibsonforeverandnever):

Pai e bine atunci e model nou 2011 chiar dar e foarte bine ca are 250gb hhd-ul :Z si intra multe jocuri

| gibsonforeverandnever a răspuns (pentru XatomisX):

Ok...ma bucur ca ti-am fost de ajutor