| anonim_4396 a întrebat:

Merita sau nu sa cumperi Pubg cu 30 de euro?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nah, il gasesti pe instant-gaming cu 14 eurolaughing Sau pe alte key shops.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Eu nu as plati pret full pentru ca nu merita doar ca sa ai access la joc. Ca skin-urile faine oricum is pe bani, plus ca trebuie sa basculezi extra pentru battlepass daca te intereseaza.

| N0xEterniS a răspuns:

Nu. Pubg e istorie, developerii au dat dovada de incompetenta. Ia-ti Warzone, nu e perfect, dar in comparatie cu Pubg e mult mai rafinat.

| Jakye a răspuns:

Nu.

| Mortimer2020 a răspuns:

Eu as zice nu dar daca iti place daca ai jucat pe telefon sa-l cumperi