| Shadowcat a întrebat:

Se mai intampla la cineva sa apesi pe "trimite" cand vrei sa raspunzi la o intrebare si nu se intampla nimic [ma refer ca nu se posteaza raspunsul]?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu (o au si altii, unii dintre noi). Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat de cateva zile Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Intrebarea mea pe aceasta tema: http://www.tpu.ro/......-cu-multe/ .Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inlocuieste Internet eplorer-ul cu Mozilla si nu va mai face figuri(si eu am fost nevoita sa fac lucrul acesta).

| AnGoKa a răspuns:

Da miesad acumstraight face 5 secunde am postat un raspuns care puteam sa am primha mea fundita si nu sa postatfrustrated

| laru a răspuns:

Da, mie mi se intampla asa, deci nu esti singura.