| Abcfunny a întrebat:

am si eu o intrebare: De ce cand dau raspunsul unei intrebari mi-o aproba dupa o zi? ma refer ca daca pune cineva acum o intrebare si eu sunt prima care raspunde imi arata raspunsul maine (cand sunt ultima care raspunde, numai sunt primastraight face). Vi s-a mai intamplat si voua?

2 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

Asa am patit toti la inceputwinking pune mai multe intrebari si da cite mai multe raspunsuri.

| r8driver a răspuns:

Hey dar tu nu esti la inceput...nu stiu ce ar putea fithinking scrie-i lui Ralucawinking succes.