| rabbitcandy a întrebat:

Metin2 este online?
trebuie sa-mi fac cont ca sa intru in el?

Răspuns Câştigător
| Ynferno a răspuns:

Da metin2 e online! si trebuie sa iti faci cont http://www.metin2.ro/ asta e saitul de unde il descargi si iti faci cont! plizzzzzzz funda

3 răspunsuri:
| zbye a răspuns:

Intra pe www.metin2.ro iti faci cont, downloadezi jocul, confirmi e-mailul, intrii in joc bagi numele si parola, alegi serverul si gata.

| bombonica2 a răspuns:

Da este online happy si trebuie sa iti faci contwinkingbafta!

| rabbitcandy explică (pentru bombonica2):

Merci acum am incercat dar imi zice ca calculatorul nu este specific jocului oricum merci mult