| TudyMNX a întrebat:

Metin2.un metin unde sa fac si eu experienta ca gm un metin poate cu gm mode sau care este la inceput si are nevoie de membri staff(donez pe parcurs). sper sa nu ma faceti sa downloadez degeaba la metinuri.
dau funda happy

5 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Eu iti zic un metin2 in care daca donezi 5 euro esti GM dar daca donazi fi atent ca la cea mai mica greseala te baneaza ownerul serverului http://www.pvp-metin2.ro/

| TudyMNX explică (pentru νισяєℓ):

Nu ma bag pe mt asta...1.nu vreau sa donez in conditile astea 2.am auzit multe chesti care nu fac nume bun metinului astuia happy

| νισяєℓ a răspuns (pentru TudyMNX):

Bine faci eu ași face orice sa se închidă metinul ăla pentru că am luat si eu ban.

| νισяєℓ a răspuns (pentru TudyMNX):

Și daca gasesti un metin care are donați de GM ieftine sau e GM mode anunta-ma si pe mine.

| TudyMNX explică (pentru νισяєℓ):

Daca nu raspunde nimeni la intrebare nu cred ca gasescsad...mai exista varianta sa ne facem noi un metin (hostat sau nehostat) dar eu nu prea stiu cum daca stii tu poate totusi gasim o solutiewinking