| Alexanderbass a întrebat:

am o problema cu PC am doua intrari unde pot sa bag casti sau boxe in fata si in spate in fata functioneaza perfect dar in spate indiferent ce bag se aude numai intr-o parte crying ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| NuAmStIuTcEnUmEsAiPuN a răspuns:

in fata ai o altfel de mufa pentru alte tipuri de casti sau boxe asa e si la mine si am fost la un magazin specializat in astfel de lucruri si de acolo stiu acest lucru!

deci ori iti cumperi un alt tip de casti ori intoarceti pc invers! (glumeam cu intorsul pcului)
funda?

| Alexanderbass explică (pentru NuAmStIuTcEnUmEsAiPuN):

Acum nu mai imi merge nici in fata crying trebuie sa ma chinui sa le pun ca sa se auda in aman2 parti "

| Alexanderbass explică (pentru Alexanderbass):

Acum nu mai imi merge nici in fata trebuie sa ma chinui sa le pun ca sa se auda in aman2 parti "