| 4ÐuTz a întrebat:

Acum un an mi-am cumparat un MP4 Carrefour BMP8208, ...asa arata >- http://www.okazii.ro/......-nou-.html [al meu e pe negru ]. Problema este ca desi el functioneaza, nu se aude melodia in casti. Am cumparat casti, am imprumutat casti gandindu-ma ca poate asta era problema dar tot nu se auzea si i-am desfacut partea de metal din spate ca sa vad daca e ceva rupt sau ceva neregula cu el. Deci ce poate sa aiba? De ce nu se aude? Sa ma duc cu el la reparatii? Oare nu ma fac de ras ducandu-ma la reparatii cu un mp4 care nici macar nu e de marca? subliniez faptul ca nu tintesc sa imi cumpar altul ...Deci?

Răspuns Câştigător
| RazvanRo22 a răspuns:

Nu cred ca te faci de ras. Du-te la service.winking

2 răspunsuri:
| TaviComplicat a răspuns:

Du-te cu el la reparat nu e rusine ca am si eu unu exact la fel si toti imi zic ca e tare si misto.

| pisioi a răspuns:

Nu te faci de ras! si sincer mie una imi place mult modelu:X:X