| Gabriel_Denis_1995 a întrebat:

Mi-am cumparat recent componente pt pc(placa video,procesor, placa baza) am montat tot si calculatorul porneste,nu se aude nici-un sunet,se invart ventilatoarele la fiecare componenta care are ventilator,dar imi da no sync si nu merge,am incercat cu acelasi cablu mi-a mers pe alt pc dar mie imi apare no sync, dau funda ajutati-ma!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Da' vrei sa ghicim ce componente ai? Ma intereseaza si sursa, desigur.