| Denisa248888 a întrebat:

Salut, deci am o carcasa aqirys arcturus.
Am incercat sa conectez hubul la placa de baza pentru sync, dar nu merge, acum nici ventilatoarele nu se mai invart daca nu conectez hubul la placa de baza si atunci cand il conectez pentru a se invarti, nu merge rgbul, cum pot rezolva asta? Va rog mult!

1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Schimba slot din hub, slot de pe placa de baza sau schimba hub ul. Oprește alimentarea, pornește o. Încearcă să dai rr la bios daca nu merge nici așa.