| SofiaDalinda a întrebat:

Mi-am cumparat recent un laptop si am vrut sa intru pe un joc dar in acelasi timp sa intru pe acelasi joc dar de pe alt cont sa ma pot ajuta sa cresc nivelul dar scrie ca nu se poate deoarece este IP comun. Poate fi din cauza ca am facut hospot de la PC sau din ce cauza? Cum as putea sa fac sa nu mai scrie ca am IP comun?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Poti instala un VPN gratuit pe laptop. Incearca cu OpenVPN, gasesti tutoriale pe net.