| RaYnNyKu a întrebat:

Mi-am cumparat un calculator nou, am zis sa-mi pun un joc, am pus un joc, mi-am pus 4story eg, si cand am dat sal deschid mi-a zis cheat program detected, dc? ce trebuie sa fac sa imi mearga? dau funda, va rog mult ajutati-ma, dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| grave9lives a răspuns:

Foarte simplu! programul are un ( bug). Tot ce trebuie sa faci este sa cumperi altul si problema este rezolvata.In felul acesta pc-ul tau este in siguranta.

| RaYnNyKu explică (pentru grave9lives):

sal dar eu l-am downloadat de mai multe ori, de unde trebuie sa-l iau deci? 4story eg

2 răspunsuri:
| marian_3880 a răspuns:

Ori ai folosit cod pe porcaria aia de 4story.ori ai bug!