| Gamer117 a întrebat:

Mi-am cumparat un joc pe cd GTA San Andreas l-am instalat si il deschid imi apare trailer-ul si se inchide stiti cumva cum sa fac sa ma joc, ca eu cred ca merge si nu e demo
? imi mai trebuie descarcate niste programe?

Răspuns Câştigător
| MeineHausafgaben a răspuns:

Acum daca e pe CD s-ar putea sa fie numai trailerul si sa te fi pacalit. dar daca e DVD inseamna ca e jocul deci fii atent daca e CD sau DVD si sa-mi scrii pe adresa de mess si sa precizezi ca esti tu cu cd-ul! Adresa de mess: alex_valentin_casian

| Gamer117 explică (pentru MeineHausafgaben):

Deci e DVD scuza-ma

| MeineHausafgaben a răspuns (pentru Gamer117):

Ok. adauga adresa mea de mess: alex_valentin_casian