| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Mi-am downladat Nfs World si dupa ce sa downladar tot imi da eroarea :

There has been an error downloading the game.Please make sure that your connection is working and retry.

si imi zice sa apas pe update si nu se intampla nimic.

Cum rezolv asta?

FUNDAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Ciufiiiiiiix a răspuns:

Incearca sa-l instalezi din nou
si la mine mi-a dat eroarea asta prima data cand am descarcat imvu :-l

| nicusorcostin a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Si dupa ce l-ai instalat ti-a mers

| Ciufiiiiiiix a răspuns (pentru nicusorcostin):

Da

| Andrei21000000000000000000000000 explică (pentru nicusorcostin):

Salut! Ciufiiiiiiix a avut dreptate. Dupa ce l-am reinstalat a mers! Incearca si tu!

5 răspunsuri:
| Radyison a răspuns:

Reinstaleaza joaca din nou.Va merge la sigur daca ai parametrii ceruti!

| nicusorcostin a răspuns:

Si eu am aceeasi problema... daca ai gasit rezolvarea la eroarea asta imi spui si mie te rog.ms