| Vlad0123 a întrebat:

Mi-am instalat astazi un simulator auto 3d driving school.Am facut cateva curse, dar la un anumit interval de timp se bloca imaginea, dar era bun si asa. Dupa ce m-am mai jucat l-am inchis, iar apoi cand il deschid imi merge dar dupa 5 secunde se inchide automat(doar programul nu si calculatorul) si nici macar nu incep cursa. L-am dezinstalat si instalat din nou dar degeaba.Nu stiu ce sa fac, ma enerveaza.Astept raspunsuri. Dau medalie la cel care ma ajuta.

1 răspuns:
| AndyDeiu a răspuns:

Depinde.o eroare trebuie sa ea evident. Oricat de mica.si un sunet sa faca.