| anonim_4396 a întrebat:

Cand deschid mess-u sau niste clipuri pe youtube automat mi se intrerupe si imi zice ca sa gasit o eroare si ca trebuie inchis programul. Ce pot sa fac cum intru pe mess automat mi se inchide?!

3 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Problema e Adobe flashplayer, dezinstalează-l după care îl instalezi din nou

| DjZen a răspuns:

Instalarea nu sa efectuat corect sau sa instalat un program care tia umblat prin registri. Daca problema persista reinstaleaza Windowsul sau dai un system restore

| gargaru a răspuns:

Nu stiu de la ce e dar stiu ce ai putea sa faci: START->all programs->accessories->system tools->system restore.....asta iti va restaura PC la o data aleasa de tine...asta inseamna ca ar putea sa iti pierzi unele date din calculator care nu le aveai pe atunci dar or sa iti dispara problemele pe care le ai daca il restaurezi cu suficient timp in urma inainte sa fi avut virusul pe care il ai acum