| lightblueC a întrebat:

Mi-am instalat jocul the sims 3 de ceva timp(am primit cadou jocul de la tatal meu, nu e luat de pe net) si nu am avut probleme. Ultima oara cand m-am jucat pe el a fost in vacanta de Paste, pentru ca acum, cand incerc sa intru in joc, se blocheaza. Imi apare launcher-ul, dar cand apas pe butonul cu sageata albastra se blocheaza.Am asteptat si doua ore ca sa se deblocheze, dar nu merge. La un moment dat imi apare o fereastra cu
" the sims 3 nu mai functioneaza, windows cauta o solutie la problema". Dar nu se intampla nimic spectaculos. Am windows 7. Mi-a trecut prin minte sa reinstalez jocul, dar nu am carcasa la mine, deci cand mi-ar cere codul de la joc, nu l-as stii. Si ma intreb acum, chiar daca as avea carcasa, codul nu funtioneaza pentru joc decat o singura data, ceea ce e de-a dreptul enervant. Imi doresc mult sa ma joc din nou pe acest joc, asa ca va rog frumos sa imi dati un sfat, ceva. promit funda si vot la toata lumea.

1 răspuns:
| EduTz55 a răspuns:

Dai pe net sa cauti serial code pentru sims 3 si o sa gasesti multe pagini cu coduri si o sa gasesti unul bun...