| Teo1254 a întrebat:

Mi-am instalat pe parcursul anului 2 windowsuri si acum si acum cand imi aprind pc-ul imi apare sa aleg intre ele
Cum sa scap de ultimele 2 de jos?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza windows iar cand ajungi sa alegi partitia unde sa se instaleze windows alegi partitia 0, stergi sau formatezi partitia si continui instalarea! Asa se instaleaza windows-ul nu unul peste altul, de aceea iti apare asa...

| Teo1254 explică (pentru lpavel):

Cand ajung la partitii aleg partitia C: si dupa imi arata ca o sa imi copieze celalalt wndows
Nu stiu cum sa fac sa nu imi mai copieze windowsul ca dupa tb sa il sterg

| lpavel a răspuns (pentru Teo1254):

Instaleaza windows de pe stick si nu-ti mai arata asa!