| ClickOn a întrebat:

Am pe pc windows 7 instalat pe partitia C si am instalat windows xp pe partitia E fiindca am vrut sa am doua windowsuri dar acum cand deschid calculatorul nu imi apare sa aleg ce windows vreau d sa deschid. Cum pot remedia aceasta problema

2 răspunsuri:
| Myquarter a răspuns:

Cel mai usor e sa nu te mai complici cu 2 Windows-uri deoarece: Ai prea multa bataie de cap si E mai usore sa ai un singur windows care in unele cazutri e mai bun decat 2...Si nici nu-ti mai consuma asa mult din memorie..Iti recomand sa te duci la un magazin de calculatoare ceva, si sa ceri un dvd cu windows7 full (nu costa mult, doar 10 lei)