| ChrisHarrison a întrebat:

De curand mi-am reinstalat windowsul singura dar nu stiu cum sa fac sa instalez sunetul. Ce trebuie sa fac? :-s

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa instalezi driverul audio

| ChrisHarrison explică (pentru RAY):

Pai cum?

| RAY a răspuns (pentru ChrisHarrison):

Cand ai cumparat pc si-a dat si un cd cu driver

| RAY a răspuns:

Start =my computer-manage -device manager si dai pe ce driver nu ai si apoi instalare nu de data asta dai jos, now for this time

| RAY a răspuns:

Data viitoare intra pe Intel si da la cautare automata drivere

| BULANGIU96 a răspuns:

Ce proasta ii aia cu "sa conectezi boxele".
Trebuie sa cauti driverul audio pentru placa ta de sunet. Cauta un program care iti arata componentele la calc, vezi ce placa audio ai, si descarca driver-ul pentru ea. Bulangiu iti doreste succes :X Funda?batting eyelashes laughing

| bubulina20132012 a răspuns:

Sa conectezi boxele?

| bubulina20132012 a răspuns:

Sa conectezi boxele?