| ITIK a întrebat:

Mi-am instalat virtua tennis 4 si imi merge perfect in afara de sunet, sunetul se aude foarte intrerupt si foarte intarziat.am schimbat si rezolutia jocului la cea mai mica 320x200@60hz si degeaba tot sacadat se aude.
placa de sunet este:realtek AC97

Răspuns Câştigător
| ANDMINE a răspuns:

Asta zic, mie nu-mi apare, nu ma mir de grafica pentru ca stiu ce poate calcu` dar optiunea de rezolutie nu o am... pnm, acum nu-l mai am instalat. Ms de rasp.

4 răspunsuri:
| 1n3x a răspuns:

E de la joc.

| ANDMINE a răspuns:

Zi-mi si mie cum ai schimbat rezolutia? la ``Options`` n-am asa ceva iar in fisierele jocului n-am umblat inca.

| ITIK explică (pentru ANDMINE):

Da,cand intru in joc apare o fereastra cu setari si de acolo am schimbat rezolutia

| ITIK explică (pentru ANDMINE):

Cu pllacere

| ANDMINE a răspuns (pentru ITIK):

Asta zic, mie nu-mi apare, nu ma mir de grafica pentru ca stiu ce poate calcu` dar optiunea de rezolutie nu o am... pnm, acum nu-l mai am instalat. Ms de rasp.