| MixGaming a întrebat:

Mi-am luat Call of Duty Ghosts si cand dau sa intru imi apare o eroare si scrie : Your system memory (RAM) does not meet the minimum specification for running Call of Duty: Ghost.
Nu suporta sau ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Pai da..Call of Duty Ghosts vrea sa ai 6gb ram iar tu ai mai putin, descarca si tu niste fisiere ca sa poti rula cu 4gb ram, cauta pe youtube Call of Duty Ghosts 6gb ram fix!
Funda?

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu ai ram suficient pentru a juca

| 666Belial666 a răspuns:

Ar trebui sa iti cumperi un PC mai bun sau o placa video mai buna!