| LOree_LOrr_1999 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema sad am un laptap si nu imi merg unele jocuri gen:Metin2, call of duty, 18 wellsh american jocuri din astea si cand intru cu ar veni in metin 2 imi da o eroare zice asa:

Soryy, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configetation then try again.

Asta zice si ma scoate din joc cred ca nu am driverele video crying puteti sa ma ajutati va rog love struck uitati datele de la laptap:
COMPAQ CQ58-201SQ WIN.7 ULTIMATE N 32 BIT La procesor scrie asa : Intel (R) Celeron (R) CPU B30 @ 1.80 Ghz
Memory 4 Gb,(3, 90 Gb usable).
Pe spate scrie asa :
-Serial: 5CB23906Y4
-Product : C6J14EA#AKE
-Model :Compaq CQ58-201SQ
VA ROG ajutati-ma CAUT DE MUULT TIMP
DAU FUNDA love struckx

Răspuns Câştigător
| mnthseby a răspuns:

Update la drivere

| LOree_LOrr_1999 explică (pentru mnthseby):

Merici gasisem da tot ubdate driver
laughing

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai grafica integrata, si destul de slabuta. Incearca un update la directx(de pe site-ul celor de la Microsoft) si unul la Intel hd(de pe site-ul celor de la Intel)

| LOree_LOrr_1999 explică (pentru sltlp):

Nu m-ai ajutat cu nimic da-mi un link ca eu nu ma pricep mersi oricum iti dau funda daca ma ajuti.

| sltlp a răspuns (pentru LOree_LOrr_1999):

Link Intel hd driver:(in dreapta, ai download): http://intel.ly/11gJ4mb
link directx: http://bit.ly/JjnqGF

| LOree_LOrr_1999 explică (pentru sltlp):

Si daca instalez astea imi merg jocurile de exemplu metin2, nfs, gta?

| sltlp a răspuns (pentru LOree_LOrr_1999):

Incearca. Oricum, este anormal sa nu iti ruleze deloc(fie e ceva de soft/windows, ca daca era hardware nu se mai deschidea laptop-ul). Plus ca eu le-as incadra la programe strict necesare(cel de Intel e driver).

| Wooo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

LINK MAGIC >>> http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.
Sa nu uiti totusi de investitii profitabile >>>
https://uinvest.com.ua/? amigosid=32587