| wizopo2 a întrebat:

Mi-am luat gta si in joc masinile imi apar schimbate si merg mult prea rapid. Am cautat in folderul cu GTA si am gasit un fisier pe care nu-l mai vazusem inainte : GGMM. Am dat click pe el si imi apareau toate masinile modificate. Intrebarea e: Cum pot spaca de acel GGMM? Mentionez ca nu-mi apare niciun backup la masinile anterioare. Daca se poate sa pun vreun pack cu masinile originale.

Răspuns Câştigător
| Constantin_Mihai_1998 a răspuns:

Mmmm... e mai greu sa pui un pack cu masinile originale pentru ca sunt prea multe. Se pare ca ai nimerit un gta cu multe moduri bagate pe el. In ceea ce priveste mersul foarte repede poti descarca handling-ul original de aici:http://www.gamefront.com/files/8412558/Handling_cfg_and_Vehicles_ide
(dar vorbesti de gta sa sau de alt gta?)