| Sh3d0wPr0w a întrebat:

Joc GTA 5 si cand intru pe acel site fictiv din joc unele masini de la sectiunea legendary imi apar "Out of stock". Jocul este luat din magazinpe Cd-uri originale.
Intrebarea este de ce apar masinile asa, cum ca nu sunt pe stoc?

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Unele masini sunt pentru "Collectors Edition" care este o editie foarte scumpa a GTA V si iti da ceva bonusuri in plus de genu' masini exclusive, etc. Daca te joci singleplayer, recomand sa folosesti un trainer ca sa le spawnezi, dar doar pe Singleplayer. Pe Online modurile iti dau ban.

| Sh3d0wPr0w explică:

Stiu ca unele masini sunt pentru colectie, dar Entity XF nu este pentru colectie.Printre ele erau si masini mai de epoca...