| tigrul2 a întrebat:

Mi-am luat killing floor 2 si nu mi se deschide. Imi da fara raspuns in task manager si hddul se duce la 100% si ramane asa ce pot sa fac? https://imgur.com/a/SZGDqR6

2 răspunsuri:
| Fedaskyn a răspuns:

S-ar putea ca si calculator sa fie prea slab (alt motiv nu vad de ce nu ti s-ar deschide atat timp cat nu iti da eroare)
te-ai uitat sa vezi daca computerul tau indeplineste cerintele minime pentru deschiderea jocului?

| tigrul2 explică (pentru Fedaskyn):

Mi se deschide am reusit sa l deschid joc pe 1920x1080 cu 3 detalii pe mediumm. am Intel hd i3 7100 8 ram dar hdd ul se duce la 100% nu procesorul. la altii cu procesor mai slab decat i3 7100 tot cu Intel hd joaca nu au probleme