| frederyc a întrebat:

Mi-am luat un PC nou cu placa video GeForce 760 si cand ma bag scrie Intel HD Graphics Faminly 4600 si nu are memoria care trebuie (2048 mb). Am primit si un DVD. Placa video se afla in PC. Trebuie sa instalez si DVD-ul si daca da, cum?

1 răspuns:
| Yellow94 a răspuns:

Pai fi atent unde bagi cablu de la monitor, ala trebuie bagat direct la placa video aia GeForce 760 si dupa ce bagi si-i dai drumu la pc, dezinstalezi driverele de la Intel HD si instalezi driverele de la 760 dupa un restart la pc si gata.