| CeVorbestiMa a întrebat:

Pe un laptop ce are doar o placă video hd Intel graphics 4600 ce jocuri aș putea să joc?(excludeți jocurile din browser)

Răspuns Câştigător
| Kizei a răspuns:

Average FPS in GTA V e de 25-30.
Average FPS in Mortal Kombat X e tot de 25-30.
Average FPS in Skyrim 25-30.
Average FPS in WWE 2k15 e in jur la 30-35.
Toate setarile sunt date pe LOW.
Astea sunt teste pe un i7 4700MQ 2.4 GHz

Iti poti face o idee asa cat de cat despre cum e procesorul grafic cu testele astea.
Totusi eu zic ca e pacat ca nu iei o placa dedicata pentru performante mult mai bune.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti sa joci orice joc de la ora actuala, mai putin farcry 4 si mai erau cateva deoarece framerate-ul o sa fie prea mic. Dar in gta 5 spre ex e ok. PS: si eu am hd 4600.

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Average FPS in GTA V e de 25-30.
Average FPS in Mortal Kombat X e tot de 25-30.
Average FPS in Skyrim 25-30.
Average FPS in WWE 2k15 e in jur la 30-35.
Toate setarile sunt date pe LOW.
Astea sunt teste pe un i7 4700MQ 2.4 GHz