| rafaelo7 a întrebat:

Mi-ar merge Assasin Creed Unity, GTA V, Call of duty ghosts, Far Cry 4 si alte jocuri mai noi? pe
Placa video Gigabyte GTX 750 OC, 1GB DDR5
Placa de baza GIGABYTE B75M-D3V cu SATA3, SATA2, USB 3.0 in spate si pe carcasa, GigaLAN, audio 5.1
Procesor Intel Quad Core i5 2500 la 3.70 GHz pe fiecare din cele 4 nuclee fizice
Memorie 8GB DDR3 1600 MHz
HDD 500GB Sata Hitachi
Sursa de putere reala MS-TECH 750W

Si la ce detalii sa imi ziceati adica low, medium, high intelegeti voi ce vreau sa spun Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ctt123 a răspuns:

Daca ai 64 de biti 3.70 GHZ 500GB si tot ce ai mai scris tu o sa iti mearga. funda?

| rafaelo7 explică (pentru ctt123):

Lol happy am verificat procesorul si spune ca ii pe 64 biti tongue am vrut sa stiu doar am vrut doar componentele sa stiu daca sunt bune, dar vreau sa stiu pe ce detalii o sa mearga... de exemplu sa zicem call of duty ghosts pe ce detalii o sa mearga, cine il vinde o spus ca merge crysis 3 la high cu fps excelent tongue. dar pe mine ma intereseaza jocurile cre le-am enumerat eu m-ai sus daca imi zici la ce detalii fara lag... atunci ai funda

2 răspunsuri:
| ctt123 a răspuns:

Imi spui te rog citi biti si o sa iti raspund la intrebare