| danielcristi98 a întrebat:

Mi-ați putea recomanda un PC gaming la un preț de maxim 400€(1800 lei)?
A-și vrea sa pot rula pe el GTA V,PVZ Garden Warfare 2, Fallout 4.

6 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Uite omule http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2782382/
Mai adaugi 4gb ram si o sa duci absolut orice

| danielcristi98 explică (pentru alexboss2020):

Și are tot ce am nevoie...și de asambalat?

| alexboss2020 a răspuns (pentru danielcristi98):

Da are tot ce ai nevoie, in afara de asamblare costa cel putin 1 million si asamblarea aia de 1 million nu e facuta sa iti ascunda cablurile doar iti monteaza componentele si atat daca o sa ai fire incalecate pe acola asta e.Mai bine te duci la in prieten ceva decat sa dai bani pe asamblarea PC-ului

| danielcristi98 explică (pentru alexboss2020):

Și Windows?

| alexboss2020 a răspuns (pentru danielcristi98):

Windows-ul il instalezi tu. Daca vrei sa iti instaleze windows mai dai inca 80 lei, daca stiai sa faci treburile astea te scuteai de 180 lei

| alexboss2020 a răspuns:

Cu configuratia pe care ti-am facut-o o sa duci orice dar am spus daca nu ai bani de inca 4gb ram ca sa ai 8, poti cumpara 2gb ram ca sa ai 6 si vei duce ce ai spus tu si orice altceva