| DCKosty a întrebat:

Mi se blochează calculatorul cam în fiecare zi și nu stiu ce săi m-ai fac. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Singurele cauze ar fi malware, update-uri de sistem ori supraincarcarea atat a memoriei de disk, cat si cea RAM.
Deci poti incepe foarte bine sa te gandesti la cauzele posibile, ocazional sa mentionezi niste componente si cam ce ai tu la momentul actual instalat si numarul de programe atat instalate, cat si care ruleaza automat.

| PainTech a răspuns:

Pot fi motive nenumarate ( supraincalzire, malware, programe inutile, componente vechi si insuficiente, HDD plin ).

Ce ai spune daca ne-ai enumera componentele?

| Mdrăgan a răspuns:

Cum adica ti se blocheaza?
poate e de la windows, rami, etc
fi mai explicit