| SteauaROsie a întrebat:

Nu stiu ce are calculatorul meu se blocheaza mai mereu ma poate ajuta cineva

Răspuns Câştigător
| Boo a răspuns:

Reinstaleaza windowsul

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ia vezi cat spati ai in c... daca e plin nu i-ar strica un disk cleanup!

| icegirl96 a răspuns:

Poate ai virusithinking

| andreutz99 a răspuns:

Pai depinde e prea incarcat sau poate ca iti trebuie unul nou

| roxy_2350 a răspuns:

Cel mai bine e sa faci windows`ul. asa faca eu cand merge naspa. sau poate e de la rami, sunt prea putini. incearca sa faci windows`ul si daca inca face figuri cumpara niste rami.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer dao o reformatare si defracmentare si nu mai are nimic

| Arnoldfre a răspuns:

Depide de pc ori e prea incarcat ori virusi da info despre pc

| sebastian_2853 a răspuns:

Reformateazati pcu