| Emi23 a întrebat:

Miam descarcat Assassin's Creed II si cand am intrat mergea greu am incercat sa schimb graficile dar nu ma lasa tot mile schimba la la maxim daca ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Dai save la grafici si fa-ti o noua cariera si ar trebui sa mearga daca nu atunci jocul a fost pus cu un config care nu este bun si trebuie sa scoti altul

| johnyBY a răspuns:

Daca ai placa video tare graficile si le fixiaza placa video, dar normal ar trebui sa poti sa le schimbi.Dezinstaleaza jocul si incearca sa il downloadezi din alta parte cum ar fi bestlzone sau Toorenntzzz

| Emi23 explică:

De unde iau config si unde le instalez?