| anonim_4396 a întrebat:

Miar putea merge assassin creed 1 pe pc-ul meu? Am:
Windows xp
Intel(R)Pentinum(R)D CPU 2.66GHz
2.66 Ghz, 512 MB of RAM
Nvidia Geforce 5500

6 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Iti merge dar nu stiu daca iti va merge bine sau greu

Răspuns utilizator avertizat
| JuNNNkie26 a răspuns:

Eu cred ca m-a mintit cami arata ecranul alb dar aud sunetul.

| AlxMro a răspuns:

Da o sa-ti mearga. S-ar putea sa mearga scadat din cauza placii video. Poate daca dai pe low nu o sa-ti mearga sacadat dar... nu se stie. Uita-te si tu la cerintele jocului. Eu ma jucam la low fara sa mearga sacadat pe Procesor AMD Pentium 4 - 2, 8Ghz, 512 RAM si placa video Nvidia Geforce 6600.

| GeorgeCatalin12345 a răspuns:

Iti merge da iti merge foarte prost pe lowstraight face inca 1 gb ram si schimba placa video si iti merge in 25-30 fps mediubig grin

| pisperboy a răspuns:

Pai WhiteAngell nu-l mai mintii pe CiolosCristian cu 512 ram nu-i merge AC 1.