| xXx_6498 a întrebat:

Pentru jocuri cum ar fi GTA4, ASSASSIN CREED REVELATION si multe alte jocuri, cu placa video Nvidia Geforce 9800 GT 1GB credetei ca leas putea juca la max settings?, eu am un pc bun doar placa video este foarte slaba, dar cu aceasta placa credeti ca miar merge jocurile aceasta la max settings?

1 răspuns:
| Raizen1996 a răspuns:

In nici un caz nu poti juca in maximum settings eu am 2 gb rami si ati radeon hd 2600xt si imi merge greu pe windows 7 depinde si de procesor ma rog incearca si vei vedea desi nu o sa iti mearga bine in maximum settings