| Paulvasile10 a întrebat:

Mie in gta san andreas nu imi merge mouse-ul,decat atunci cand dau exit merge doar cursorul,nu si sa dau click,cum sa rezolv? ca am schimbat si calculatorul,si mouse-ul,si tot,inclusiv tastatura,cabluri, windows

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca nu e jocul original, este din cauza lui. Schimba jocul. laughing

| Paulvasile10 explică (pentru Ineys):

N-are nici-o treaba cu locul de unde e luat jocul, am multi prieteni care au crack la el si le merge, si eu am, dar eu am problema asta