| cristian323 a întrebat:

Mise stinge pcul singur ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Y2k a răspuns:

Baii frate da si tu mai multe detalii probabil e din cauza ca ai virusi am patit si eu mi se restarta singur si mi-am bagat softul din nou sa-u ar putea fi sursa, poate nu iti destul curent in placa ta de baza. Da si tu detalii daca iti mergea inainte bine ca asa! bftwinking

| DANI_1590 a răspuns:

Se supraincalzeste!
Departeazal car mai melt de petete ca sa aiba de unde sa traga aer
Daca e laptop cumpara-ti cooler sau incrarca sa il pui pe 2 carti ci gaurile de jos intre ele
Daca face la fel du-l la servis!