| combativul a întrebat:

Mi se stinge pcul la 5 secunde dupa deschidere, adica nu se opreste de tot intra intr-un fel de sleep si nu am ce sa ii fac HELPP

4 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

S ar putea sa fie de la ventilator, daca nu l ai curatat niciodata mai face si chestii din astea.
sau de la baterie. cel mai bine cauti pe net un service de laptopuri la tine in oras, asa ti l diagnosticheaza calumea

| combativul explică:

Salut am facut fiecare pas pe care l ati spus voi si niciunul nu a functionat. Am schimbat hardu si a mers

| FordMustang a răspuns:

Aceasta problema este cauzata ori de rami ori de sursa. A luat, o asa dintr.o data sau ai umblat la el?
Sfat : Scoate ramii si baga.i inapoi

| SpooJeeSmen a răspuns:

Ramii - incearca sa scoti unul cate unul, pe rand, si vezi daca merge
Cooler ul/ radiatorul - uita te sa vezi daca este in regula
Daca din astea 2 tot nu ai rezolvat, inseamna ca este sursa