| aXy99 a întrebat:

Nebunie mare cu jocul asta Pokemon GO. De curiozitate am incercat sa il iau si eu, dar nu l-am gasit. Am doar 1, 5 GB RAM in loc de 2 la telefon. Este vreo medalitate sa descarc aplicatia?

9 răspunsuri:
| aXy99 explică:

Il pot lua pe pc sa mi-l dau pe skype si sa il instalez pe telefon?

| aXy99 explică:

Aparent, nu este eligibila instalarea pe telefonul meu amarat cu 1, 5 GB RAMsad

| alexbit90 a răspuns (pentru aXy99):

Da deci inseamna ca iti trebui un telefon mai bun, eu am

http://www.altex.ro/......core-white

si imi merge foarte bine aceasta aplicatie pe el, doar ca eu nu prea ies din casa :))

| aXy99 explică (pentru alexbit90):

Tu ai 2 GB RAM happy

| alexbit90 a răspuns (pentru aXy99):

Da tocmai asta am vrut sa iti spun ca poti gasi telefoane bune si ieftine tongue eu il am din ianuarie pe asta si nu am avut probleme cu elwinking daca vrei ar fi o afacere buna si un Huawei p8 lite este undeva in jurul sumei de 800 Ron, nu mi se pare mult si este un telefon mai mult decat decent happy acuma nu stiu ce tel ai tu si ce brand preferi tongue

| aXy99 explică (pentru alexbit90):

Samsung Galaxy S3 NEO, mie imi place, tot cam asa am dat si eu pe el, dar acum vreo 2 ani. Daca mi-as lua un alt telefon as vrea sa fie cu mult peste acesta.

| toparlac a răspuns:

Https://support.pokemongo.nianticlabs.com/......ed-devices
Verifica daca ai Android 4.4 sau o versiune mai noua

| alexbit90 a răspuns (pentru aXy99):

Inteleg, il stiu il are sotia happy a fost frumos la vremea lui happy si eu sunt fan Samsung doar ca un Samsung cu specificatii bune nu prea imi permit tongue pentru ca din punctul meu de vedere Samsung este de luat in seama abia de la Samsung Galaxy A5 (2016) tongue

| aXy99 explică (pentru toparlac):

Am...