| noname12344321 a întrebat:

Nu imi merge facebook-ul.imi scriu la logare emailul si parola si cand dau enter ma trimite la o pagina (legata de facebook) si imi cere sa scriu un cod dupa imi zice ceva de o fotografie si acolo se blocheaza mereu si nu mai proceseaza iar dupa imi cere sa schimb parola. voua vi s-a intamplat? dati-mi o sugestie sau un raspuns. cum fac sa scap de aceasta pagina si sa intru direct pe facebook-ul meu? funda!

Răspuns Câştigător
| raoul_1819 a răspuns:

Si mei mi se intmpla asa. in primul rand trebuie sa scrii emailu si parola dupa aia scrii acolo sus unde cauti prietenii si scrii numele facebookului tau. numai asa poti altfel numa daca iti stergi contul si iti faci altu