| ceteann a întrebat:

Nu mai stiu ce sa joc....imi plac jocurile sport (ex: FIFA, PES, TENNIS)
Imi merg toate,am un calculator bun, ce jocuri imi recomandati?

nu neaparat sport...^_^

Răspuns Câştigător
| RinXIII a răspuns:

Poti sa il downloadezi pentru PS si il rulezi cu PCESX2, pui un joystick si gata xD.

4 răspunsuri:
| RinXIII a răspuns:

Call of Duty?

| ceteann explică (pentru RinXIII):

Il urasc... sad...mersi oricum big grin

| bmxbmx12 a răspuns:

WWE 2012 sau WWE 2013; gta san andreeas, prototype, fast and furious, juiced 2. spor la cautatwinking

| ceteann explică (pentru bmxbmx12):

Exista WWE pe PC?

| RinXIII a răspuns (pentru ceteann):

Poti sa il downloadezi pentru PS si il rulezi cu PCESX2, pui un joystick si gata xD.