| Ștefan_Munteanu_1996 a întrebat:

Nu merg castile la calculator (Casti Razer Electra V2) problema e ca merg la telefon merg la laptop și când le conectez la calculator merg timp de 5 secunde și după se opresc am încercat și niște boxe la calculator și tot nu merg dar merg pe alte accesorii.Trebuie sa cumpăr alta placa de sunet sau este ceva din setări? Sa mă ajute și pe mine cineva

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cauti in control panel high definition audio driver sau ceva cu audio driver, daca nu ai driverul descarca si instaleaza aplicatia 3DP Chip si dupa ce o instalezi dai la driverul Intel hdmi audio~ceva de genul si il descarci, poate asa va merge.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi si sa instalezi driver-ul audio al calculatorului, poate va merge.

| Ștefan_Munteanu_1996 explică (pentru MihaiNicu23):

Și Cum fac ăsta?

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Ștefan_Munteanu_1996):

Cauti in control panel high definition audio driver sau ceva cu audio driver, daca nu ai driverul descarca si instaleaza aplicatia 3DP Chip si dupa ce o instalezi dai la driverul Intel hdmi audio~ceva de genul si il descarci, poate asa va merge.