| KaRy a întrebat:

Nu pot descarca jocuri pentru telefon de pe zedge.net? Funda+voturi

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Ba da, se poate, dar mie nu mi-au mers.
Incearca si de pe mobile9.com
Succesbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Iti recomand tegos.ru atunci(english version) sau waptrick.com,getwapi.com,zoomwap.in,jattx.com(asta imi place si mie)

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Incearca si pe mobile9.com si pe umnet.com sau net, nu mai stiu sigur

| DoodyAlexx a răspuns:

Eu am putut si mi-au mers, probabil depinde si de telefon. Am descarcat atat de pe telefon direct cat si pe calculator, mi-au mers intotdeauna

| KaRy explică (pentru DoodyAlexx):

Da, poate depinde de telefon pentru ca dupa ce am selectat modelul telefonului nu imi apare nici o categorie cu jocuri. sad

| DoodyAlexx a răspuns (pentru KaRy):

Pai in cazul asta cauta pe www.mobiles24.com. Cauti dupa marimea display-ului (320x640). Trebuie sa iti faci cont (e free) si ai 40 download-uri zilnice. Sper ca te-am ajutat.