| fghjklkj a întrebat:

Nu pot sa intru pe nimic pe internet la calculator. Daca vreau sa intru pe ceva îmi scrie "aceasta pagina este indisponibila" (sau ceva de genul). Ce sa fac? (am Windows xp)

1 răspuns:
| Georgiana0216 a răspuns:

Ar fi mai multe cauze, cum ar fi:
1. A picat netul happy
2. Verifica mufa de net, e posibil sa fie iesita de lalocul ei si atunci conexiunea a picat
3. Verifica data la calculator, mie mi se intampla adesea ca atunci cand data e gresita sa nu functioneze netul
4. E posibil sa ai virusi si din aceasta cauza sa-ti afecteze conexiunea la internet.

Sper ca ti-am fost de ajutor!