| Live.Laugh.Love a întrebat:

De ce la Samsung Corby, vreau sa intru pe internet si scrie " esce neasteptat " si [ tot pe corby ] la " google maps " scrie " X retea indisponibila "!? la alti colegi [ am vazut } merg toate straight face va rog spuneti-mi ce trebuie' sa fac sa mearga si la mine
multumesc :*
o seara buna

3 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Ai Internet pe telefon?
Daca nu ,pune-ti este vreo 2 euro...
Daca da ,contacteaza operatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai Internet pe telefon?
Daca nu, pune-ti este vreo 2 euro...
Daca da, contacteaza operatorul.

| Ciubotaru28Mirela a răspuns:

Pai daca ai deja o extraoptine cu net intra aici http://www.cosmote.ro/ro/serviceinstructions.aspx?cid=18379&ns=-10000 si urmeaza pasii. Trebuie configurat mai intai. Daca nu ai net pune-ti si vezi ce se intampla. Sper ca te-am ajutat. Funda? :-D