| BestRKO a întrebat:

Sall. Pun aceasta intrebare dupa alt calculator pentru ca la almeu nu merge internet explorer si nu am alt motor de cautare.Deci am windows 7 si cand vreau sa intru in internet explorer imi apare doua ferestre si spune ca este o problema si mia pare cancel dau si dispare pagina. Ce ar trebui sa fac? Nam nici de unde sa fac rost de un cd cu internet explorer. Dau funda pls am problema asta de mai mult de o saptamana

2 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

"imi apare doua ferestre"-ai putea sa incerci sa citesti mesajul acela, ai putea sa incerci sa il "descifrezi", si poate daca revii cu eroarea propriu zisa am putea sa te ajutam.

| teo5151 a răspuns:

Nu stiu solutia la problema ta dar vreau sa spun ca dupa cum scrii, pari a fi semi-analfabet. Incearca si tu sa explici mai bine ce problema ai ca altfel nu are cum sa te ajute nimeni.