| PrettyR a întrebat:

Cum se face o pagina pe internet? Nu stiu daca m-am exprimat bine. Vreau sa imi reinstalez windows-ul si nu vreau sa pierd pozele pe care le am in calculator. Si am inteles ca iti poti face o pagina pe care sa o vezi doar tu si sa iti salveti pozele acolo. Deci? Help mee!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dropbox, mediafire, stick, hdd extern, O ALTA PARTITIE, dvd, blu-ray, facebook si multe altele.

3 răspunsuri:
| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns:

Ce om punele pe un stick sau cd dvd pe site doamne!

| FreshMint a răspuns:

Sau... poti pune pozele pe DROPBOX.

| mdeliii a răspuns:

Heiii happy poti sa rogi pe cineva sa le salveze pe un stick sau cd dvd!